Видатні фешн бренди Prada та Gucci запустили піар-кампанії задля збору коштів для боротьби проти вимирання тигрів.
Гуру світу моди скористалися увагою людей до символу 2022 року – тигра. Саме тому бренди почали активно запускати рекламні інтеграції. Напередодні дім Gucci відзняв власну тематичну «капсулу». На шпальтах культового видання почали з’являтися екстравагантні фото моделей серед диких та яскравих тигрових принтів. Ба більше, на зйомки запросили й головних фігурантів подій – граційно небезпечних тигрів.
Щоб попередити невдоволення громадськості через «експлуатацію» тварин, на зйомки були запрошені й професійні зоопрацівники, які слідкували за поведінкою кошлатих. Представники сімейства кішок фотографувалися окремо від людей задля додаткової безпеки. У кінцевому результаті ці кадри були дофотошоплені до загальних фото.
Додамо, що Італійський модний дім вже давно опікується безпекою тигрів. Ще з 2020 року бренд спонсорує Lion’s Share Found – благодійну організацію, яка збирає кошти для захисту тварин, які вимирають.
Власне, пристрасть до тигрового принту засіла у стінах модного бутіку ще з 1960-х років. Такий стильовий мотив розробив дизайнер Вітторіо Аккорнеро.
Частина отриманих прибутків від фотозйомок надходитиме організації China Green Foundation, що борються за захист біорізноманіття на нашій планеті.
У рамках таких волонтерських піар-кампаній Prada оголосив конкурс для креативних митців, молодших за 30 років. Суть проєкту – привернути увагу громадськості до проблеми вимирання тварин через спектр мистецтва. Учасники мають можливість представити власну інтерпретацію бачення тигра у картинах, колажах, скульптурах тощо. Детальнішу інформацію про конкурс розмістили на офіційному сайті бренду.