Під час візиту на Донеччину президент нагородив військових, представив нового командувача Об’єднаних сил ЗСУ та доручив збільшити постачання безпілотників для Покровського напрямку.
Про це повідомили у пресслужбі Офісу Президента України.
На Донеччині триває зведення фортифікованої третьої лінії оборони в тилу передових позицій українських військ. Будівництвом займаються цивільні, воно завершене вже на 90%, — про це повідомив очільник ДонОВА Вадим Філашкін президенту Володимиру Зеленському сьогодні, 26 червня, під час візиту останнього на Донеччину.
Окрім цього, в обласній адміністрації повідомили, що місцева влада допомагає військовим зводити другу лінію оборони на Донеччині. Також тривають робота над відновленням водопостачання Покровська, евакуація цивільних та підготовка до навчального року, який цьогоріч на в Донецькій області знову пройде в дистанційному режимі.
Третя лінія оборони виступає найбільш потужним фортифікаційним загородженням, що мінімізує шанси противника, виснаженого проривом попередніх укріплень, вийти на оперативний простір.
Міноборони, нагадаємо, 3 травня стверджувало, що будівництво фортифікацій, зокрема, Донеччині наближалося до завершального етапу.
Під час візиту президент представив військовим новопризначеного командувача Об’єднаних сил ЗСУ Андрія Гнатова, який замінив на цій посаді Юрія Содоля 24 червня. Від Гнатова чекають організації ефективного знищення окупантів та дбайливого ставлення до життів українських оборонців.
Також президент доручив збільшити забезпечення Покровського напрямку безпілотниками, а також відзначив військових нагородами:
Нагадаємо, під час вчорашньої евакуації цивільних із Торецька окупаційні війська пошкодили автівку БФ “Схід SOS”. Ударна хвиля вибила скло машини та поранила водія. Інші члени екіпажу та евакуйовані не постраждали. Благодійники просять підтримати збір на новий бронемобіль, аби продовжити безпечно вивозити людей з небезпечних територій. Журналісти Вільного радіо розповіли, як це зробити.