З Костянтинівської громади виїхали менше половини жителів. Щодня місто та прилеглі села покидають близько 20 жителів, але понад 40 тисяч досі живуть під обстрілами. Більш ніж 2 тисячі з них — діти.
Про це розповів начальник міської військової адміністрації Костянтинівки Олексій Рослов у коментарі виданню “Вчасно”.
За його словами, в громаді зараз залишаються близько 42 тисяч людей, 2069 з них — діти. Люди продовжують виїжджати з небезпеки, а випадків, коли місцеві повертаються додому, стало менше.
“Інтенсивність обстрілів впливає на те, що люди евакуюються. Як тільки починають бити по громаді — люди масово починають їхати. Зараз приблизно на день 15-20 осіб виїжджають. І організовано, і самостійно”, — розповів Олексій Рослов.
Також посадовець прокоментував новину про мобільні укриття в Костянтинівці, про які повідомляло Вільне радіо. Такі захисні споруди мають з’явитися в місті до кінця літа, кожна з них обійдеться у 275 тисяч гривень.
“Хочемо подивитись, як це буде виглядати в житті. Ми встановимо, подивимось, чи буде практично людям таким користуватися, а тому наразі закуповуємо тільки 10. Укриття розраховані тільки на 9 осіб, а встановлювати їх плануємо на зупинках”, — сказав начальник МВА Костянтинівки.
Нагадаємо, в Авдіївці залишається одна дитина. Попри посилення обстрілів, батьки переховують її від обов’язкової евакуації. Місцева влада разом з правоохоронцями та волонтерами розшукують її, аби вивезти з міста.