Комунальникам Донеччини вдалося відновити газопостачання у всіх приватних будинках Родинського та Покровська, триває робота над поверненням газу до п’ятиповерхівок Родинського.
Про це повідомляє “Суспільне. Донбас”.
“У Покровську відновили у 676 будинках, і також весь приватний сектор підключений — відновлене газопостачання. Родинське (приватний сектор, — ред.) також повністю з газом. Газ запущений. Можливо, кого не було вдома, то не запустили”, — розповів голова правління Донецькоблгазу Вадим Батій.
Відновити газопостачання в Покровській громаді, яка потерпає від регулярних російських обстрілів, намагаються газовики з Краматорська, Слов’янська та Костянтинівки, додав Батій.
“Оператор ремонтував газорозподільчу станцію, в яку влучила російська ракета. Пряме влучання було. Так як розбили ГРС не було в усьому Покровську і найближчих селах, у них не було газу. А тепер треба по новій запускати”, — додав Вадим Батій.
Через російські атаки Покровська громада має перебої не лише з газом, а й з електропостачанням. Родинське повністю знеструмлене, йдеться у сюжеті журналістів, тому люди стараються знаходитися на вулиці, коли світло, а також ходять заряджати гаджети до місцевої кав’ярні, адже там працює генератор. У містечку залишаються чотири з половиною тисячі людей, на початку відкритої війни їх було сім тисяч.
Нагадаємо, 24 вересня під час ремонтних робіт у Покровську під російський обстріл потрапила бригада аварійно-диспетчерської служби Донецькоблгазу. Фахівці завершували локалізацію аварійної ситуації, яка виникла після одного з попередніх ударів по місту, коли недалеко від них розірвався ще один російський снаряд.