Підтримати
У Шабельківці 30 липня знайшли утопленика
Шабельківка на мапі DeepState

Підтримайте Вільне Радіо

Рятувальники дістали тіло потопельника з місцевої водойми у селищі Шабельківка, що в Краматорській міській громаді. Інцидент стався у середу, 30 липня.

 

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Донецької області.

У ДСНС повідомили, що подія трапилася на території, де немає офіційно дозволених місць для купання. Окрім цього, відомстві нагадали, що через бойові дії на водоймах Донеччини зберігається високий ризик, зокрема через ймовірну наявність вибухонебезпечних предметів. Тому купання на території Донеччини й досі заборонене.

Обставини, за яких втопилася людина у Шабельківці, ще невідомі, їх встановлюють відповідні фахівці.

Рятувальники закликали мешканців Донеччини не нехтувати правилами безпеки біля води, зокрема:

  • не купатися в стані алкогольного сп’яніння;
  • не заходити у воду на незнайомих та неперевірених ділянках;
  • не залишати дітей без нагляду;
  • не пірнати у невідомих місцях — це смертельно небезпечно.

Нагадаємо, станом на липень цього року щонайменше 1 276 гектарів землі в дев’яти громадах регіону забруднені вибухонебезпечними предметами. Цьогоріч провести розмінування планували на 870 гектарах, проте через безпекову ситуацію в деяких громадах процес призупинили.


Завантажити ще...