Наслідки російського удару по Донеччині, 18 листопада 2024 року Фото: Донецька обласна ВА
Найбільше жертв серед цивільних протягом минулої доби було у прифронтовій Костянтинівці, по якій загарбники били за допомогою авіабомб та іншого озброєння.
Троє загиблих та семеро поранених цивільних
У поліції Донеччини 18 нарахували російські обстріли житлових кварталів семи населених пунктів регіону. Для ударів застосовували пілотовану авіацію та ствольну артилерію. Під вогнем були міста Костянтинівка, Курахове, Мирноград, Сіверськ і Слов’янськ, села Зоря та Озерне.
По прифронтовій Костянтинівці за добу завдали семи ударів, з них п’ять — авіабомбами. Загинули двоє цивільних (чоловік 68 років та 61-річна жінка, поранені ще п’ятеро. Ще одна цивільна людина не пережила артилерійського обстрілу Сіверська.
Ще по одній цивільній людині зазнали поранень у Мирнограді та Кураховому. Загалом за 18 листопада в регіоні загинули не менше трьох невійськових, поранень зазнали ще семеро. Пошкоджені житлові будинки та інші об’єкти:
у Костянтинівці після російських влучань постраждали 13 багатоквартирних і 11 приватних будинків, двоповерхова будівля, два магазини, три підприємства, адмінбудівля, два цивільні авто, дві лінії електропередач та газопровід;
у Мирнограді руйнувань зазнала приватна оселя;
по Слов’янську окупанти запустили 250-кілограмову авіабомбу, там постраждали три оселі та виробниче приміщення;
ще три 250-кілограмові авіабомби влучили по Озерному, там руйнувань зазнали чотири оселі;
після артилерійського обстрілу Зорі у селі постраждали чотири приватні будинки.
Загалом за добу, пишуть у поліції, на Донеччині руйнувань зазнали 53 цивільні об’єкти, серед них є 36 житлових будинків.
Додаткову інформацію стосовно ударів по регіону надають у Донецькій обласній ВА. Там стверджують, що під вогнем за минулу добу також було Дачне. Інформацію про цей удар опублікували зранку 19 листопада, тому його могли фіксувати після опівночі.
Жертви російських атак на Донеччині 18 листопада. Інфографіка: Вільне радіоНаслідки російського удару по Донеччині, 18 листопада 2024 року Фото: Донецька обласна ВАНаслідки російського удару по Донеччині, 18 листопада 2024 року Фото: Донецька обласна ВАНаслідки російського удару по Донеччині, 18 листопада 2024 року Фото: Донецька обласна ВА
У 999 день повномасштабного вторгнення росіяни найбільше штурмували на Покровському напрямку
18 листопада у Донецькій області російські загарбники найбільше штурмували на Покровському напрямку. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, додаючи:
На Лиманському напрямку окупанти штурмували позиції ЗСУ шість разів, це сталося біля Новолюбівки, Торського та Білогорівки;
ще чотири атаки загарбники провели біля Торецька та Щербинівки, які Генштаб відносить до Торецького напрямку;
на Покровському напрямку ЗСУ відбили 38 штурмів біля Миролюбівки, Променю, Лисівки, Петрівки, Пустинки та Новоолексіївки;
на Курахівському напрямку Сили оборони України відбили 30 атак біля Берестків, Сонцівки, Вознесенки, Дальнього, Єлизаветівки, Катеринівки та Антонівки;
ще 14 штурмових дій провели загарбники на Времівському напрямку, це сталося неподалік Трудового, Роздольного, Макарівки, Рівнополя та Новодарівки.