Підтримати
Зображення до посту У Слов’янську російські окупанти обстріляли житловий квартал, жертв немає,  — мер (ФОТО)
Фото: Facebook/ Вадим Лях

24 травня окупаційна армія Росії обстріляла приватні будинки одного з мікрорайонів Слов’янська. Ніхто не загинув, тому що люди вчасно евакуювались.

 

Про це повідомляє  начальник міської військової адміністрації Вадим Лях. 

“Сьогодні, 24 травня, Слов’янськ знову зазнав обстрілів. Касетні снаряди прилетіли по житловій забудові одного з мікрорайонів. Жертв вдалося уникнути лише тому, що люди з будинків уже виїхали. Цей приклад ще раз наочно доводить: залишатися у місті небезпечно! Обстріли стають все більш руйнівними”,  —  повідомляє мер міста.

наслідки обстрілу Слов'янська 24 травня
Фото: Facebook/ Вадим Лях
наслідки обстрілу Слов'янська 24 травня
Фото: Facebook/ Вадим Лях
наслідки обстрілу Слов'янська 24 травня
Фото: Facebook/ Вадим Лях

 

Вадим Лях вкотре закликає мешканців громади виїхати у безпечніші регіони.

“Досвід сусідніх громад говорить про те, що їхати треба зараз, поки є така можливість. Не наражайте на небезпеку себе і своїх близьких! Евакуюйтесь!”, — наголосив очільник громади. 

25 травня від ЦНАПу Слов’янська планують відправити безкоштовний евакуаційний автобус до Дніпра, а 26 травня — до Рівненської області. Записатись на них можна  за телефонами гарячої лінії Слов’янської військової адміністрації. Ось вони:

  • 099 539 78 67
  • 099 539 80 47
  • 099 539 80 48
  • 066 284 92 85
  • 095 841 80 82
  • 099 435 02 75
  • 099 548 75 24
  • 099 180 90 16

Військова ситуація на Донеччині залишається тяжкою. У Лимані тривають вуличні бої, за даними мера, росіяни не контролюють місто повністю. 24 травня російські окупанти з’явилися на вулицях Світлодарська, а днем раніше  —  у селищі Миронівський цієї громади. За даними президента України, на Донбасі російська армія має у 20 разів більше техніки, ніж ЗСУ.  

Читайте також:


Завантажити ще...