Підтримати
У Слов'янську організують міжнародний волонтерський табір
Фото з відкритих джерел

Жителів Слов’янська та наближених населених пунктів запрошують взяти участь у Міжнародному волонтерському таборі. Працюватиме він з 3 по 16 серпня 2019 року.

Про це повідомляє ресурсний центр «ГУРТ».

Так, близько 25 волонтерів з України та країн Європи старше 18 років зберуться в серпні в Слов’янську, щоб дізнатися більше про наслідки військових конфліктів, створити спільні творчі проекти та долучитися до допомоги постраждалим від збройного конфлікту.

Організаторами табору виступили DRA (Берлін) і місцеві громадські організації-партнери.

Учасники з різних країн будуть допомагати місцевим жителям і переселенцям, які постраждали в ході збройного конфлікту, багатодітним сім’ям переселенців, будуть виконувати ремонтні роботи і допомагати в невеликому дитячому сімейному будинку.

Волонтери збиратимуть інформацію про збройне протистояння в Слов’янську в квітні-липні 2014 року, спілкуватися з місцевими жителями і будуть робити знімки для створення в майбутньому фотовиставки про життя регіону, показ якої відбудеться в Слов’янську, а пізніше – в Києві, Берліні та Варшаві.

Також для волонтерів заплановані дискусії з експертами, істориками, публіцистами і громадськими активістами про життя в Донецькій і Луганській областях, та України в цілому, екскурсії по місту та поїздки по регіону, відпочинок, вечірки.

Організатори оплачують волонтерам проживання, харчування та частину витрат на проїзд. Заявки для участі в таборі приймаються до 20 травня. Результати відбору заявникам повідомлять 31 травня.

Читайте також:


Завантажити ще...