Підтримати
Зображення до посту Українське озброєння поповнять новітні ракетні комплекси і партія “Ураганів”
Фото: Українська правда

Українська армія отримає ракетний комплекс “Вільха” у середині 2019 року. Так, комплекс вже взяли на озброєння армії і незабаром розпочнеться його виробництво. За розробку відповідає конструкторське бюро “Луч”.

Так, однієї з особливостей техніки є те, що вона зібрана повністю з українських комплектуючих. Ракетний комплекс у 10 разів точніший, ніж старі системи залпового вогню, які знаходяться на озброєнні ще з часів Радянського Союзу. Про це повідомляє Урядовий портал.

Крім того, 22 жовтня Збройні сили отримали нову партію відремонтованих реактивних систем залпового вогню “Ураган”.

Про це повідомив президент Петро Порошенко у Facebook.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/500774137090855/

“Це – одна із найбільш далекобійних та потужних реактивних систем залпового вогню, що стоять на озброєнні наших військових”, — зазначив гарант.

Так, за технічними характеристиками “Ураган” за 20 секунд може зробити повний залп з 16 реактивних снарядів, який вразить цілі на дальності до 35 км.

Зазначимо, застосовувати “Вільху” чи “Ураган” на лінії розмежування — заборонено відповідно до Мінських домовленостей.

Читайте також: ОБСЄ зафіксували нову російську техніку на окупованому Донбасі.


Завантажити ще...