Підтримати
Зображення до посту Уряд розподілив гроші на Програму відновлення у 2024 році. В списку областей Донеччини немає
Уряд розподілив держсубвенцію на відновлення у 2024 році. Фото: Кабмін

Кабмін виділив на відновлення 4,4 мільярда гривень субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на 2024 рік. Гроші отримають 11 областей. Затвердили фінансування 136 проєктів регіонального відновлення. Донеччини у переліку немає.

 

Про це інформують у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

 

Кабмін розподілив обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення на суму 4,4 млрд грн.

Гроші розподілили на відновлення 136 проєктів у громадах тих регіонів, які постраждали внаслідок військової агресії РФ. З-поміж проєктів: відновлення закладів освіти, охорони здоров’я, центрів надання адміністративних послуг, об’єктів життєзабезпечення населення

Донеччини у переліку немає.

Гроші підуть у громади Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей. Найбільше отримає Київщина — майже 1,8 млрд грн. 

Для довідки:
Фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком, яка була ратифікована 14 липня 2021 року, схвалили наміри про залучення 340 млн євро позики для реалізації проєктів з відновлення та модернізації інфраструктури регіонів, що зазнали руйнувань через агресію Росії, а також тих регіонів, що приймають значну кількість ВПО. Відповідно до умов фінансової угоди, термін її реалізації складає 5 років і завершується у грудні 2026 року.

Нагадаємо, на житло для переселенців в Україні Німеччина виділяє додаткові 17 млн євро. За німецькі грантові кошти планують у 2024 році видати приблизно 400 нових пільгових житлових кредитів для ВПО.


Завантажити ще...