Підтримати
швидка допомога ЛНР
Фото з вільних джерел

На тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини окупаційна влада підтвердила дев’ять випадків захворюваності на COVID-19.

 

Про це повідомили ввечері 6 та 5 квітня так звані “Мінздрав “ДНР” та  “міністерка охорони здоров’я ЛНР”.

Так, на сайті відомства окупаційної влади Донеччини повідомляється, що в одного з пацієнтів під час перетину КПВВ в Дебальцевому зафіксували підвищену температуру — 38 градусів. Машиною швидкої допомоги хворого госпіталізували в інфекційне відділення. Наразі чоловік — в задовільному стані, отримує необхідне лікування.

Другий випадок виявили у жінки, яка прибула 1 квітня з Російської Федерації. Вона дотримувалася режиму самоізоляції, тому контактували з інфікованою мало людей. Її лікують в стаціонарі, стан задовільний. Третій випадок коронавірусу підтвердили в одного 62-річного мешканця ОРДО, який в березні виїжджав на підконтрольну уряду територію України. Наразі він знаходиться в інфекційному відділенні з невисокою температурою. Кашлю та задишки немає. Його жінку-пенсіонерку ізолювали; чи заразилася вона — не повідомляється. Лікарі окремих районів Донеччини виявили людей, з яким контактував захворілий, розмістили їх в самоізоляцію та провели протиепідемічні заходи в помешканні захворілого. Як саме заразилися решта офіційно підтверджених хворих на коронавірус  — на сайті окупаційного відомства не повідомляють. 

Зазначимо, в так званій “ДНР” не називають населені пункти, де зафіксували випадки COVID-19, а також в яких саме лікарнях знаходяться всі пацієнти. 

А у так званій “ЛНР” станом на початок тижня підтвердили чотири випадки зараження коронавірусом. Про це повідомила так звана “міністерка охорони здоров’я” самоназваної республіки Наталія Пащенко в ефірі телеканалу “Луганск 24”. 

Пащенко ЛНР
“Міністерка охорони здоров’я ЛНР” Наталія Пащенко. Скрін-шот ефіру “Луганск-24”.

 

“Перший хворий — зі Слов’яносербського району, і троє пацієнтів — з Антрацита та Красного Луча. Останні зовсім не дотримувалися режиму самоізоляції”, — каже посадовиця окупантів.

У одного з хворих — з Антрацита — дружина працює в дитсадку.

“Сам захворілий, який привіз інфекцію, він соціально не активний. А його жінка, яка теж виявилась хворою, є співробітницею дитячого дошкільного закладу, і можна тільки уявити масштаб тої трагедії, до якої це може призвести”,  — коментує Пащенко.  

Т. зв. “надзвичайна санітарно-протиепідемічна комісія” медичного відомства окупантів Луганщини розпорядилася закрити підприємства громадського харчування, з 30 березня перевела освітні заклади на дистанційне навчання, скасувала пільги на проїзд у транспорті загального користування, а також призупинила торгівлю непродовольчими товарами. Також припинили або проводять віддалено особистий прийом громадян в органах окупаційної влади.

Додамо, станом на 7 квітня в Україні зафіксували 1462 випадки захворювання на коронавірус, з них десять  — в підконтрольних уряду районах Донеччини. 

Читайте також:


Завантажити ще...