Підтримати
У т.з. "ДНР" запровадили нові карантинні обмеження
Фото: з відкритих джерел

Голови псевдореспублік “ЛДНР” звернулися до президента Росії, щоб той визнав їх як “незалежні держави”. Це потрібно начебто для того, щоб протистояти українським військовим.

 

Такі звернення опублікували на сайтах адміністрацій т.з. “ЛДНР”.

Бойовики кажуть, що для того, щоб повноцінно протистояти “військовій агресії української влади”, Росії потрібно визнати т.з. “ЛДНР”.

Від імені всього народу ДНР просимо вас визнати Донецьку Народну Республіку як незалежну, демократичну, правову, соціальну державу” — заявив у своєму зверненні ватажок т.з. “ДНР” Денис Пушилін.

Як і бойовики “ДНР”, голова самоназваної “ЛНР” Леонід Пасічник заявив, що просить Росію також укласти договір “про дружбу і співпрацю республік з РФ” у сфері оборони.

Нагадаємо, ще на початку 2022 року один з обранців Держдуми Росії заявив, що депутати вже підготували проєкт звернення до президента РФ з проханням визнати т.з. “ЛДНР”. Окупаційну владу хочуть легалізувати за принципом, як свого часу визнали т.з. Південну Осетію та Абхазію.

15 лютого це рішення на засіданні Держдуми схвалили більшістю голосів. Тож документ направили до президента Володимира Путіна. Від нього залежить, чи визнає Росія псевдореспубліки. Сам голова країни-агресорки не каже конкретно, чи буде підписувати той документ. В цьому матеріалі ми зібрали реакції України та світу на можливе визнання окупаційної влади на Донбасі.

Читайте також:


Завантажити ще...