Грант для жіночого та сімейного бізнесу
Фото: з відкритих джерел

Жінки або сім’ї, які розвивають бізнес, можуть отримати від 10 тис. до 35 тис. доларів від іноземних донорів. Витратити гроші можна на розширення бізнесу, його переїзд у межах країни, налагодження торгівлі з іншими країнами тощо. Як подати заявку — читайте далі. 

 

Про можливості для малих та середніх сімейних і жіночих підприємств повідомляють на фейсбук-сторінці USAID Україна.   

Програма покликана на створення та збереження робочих місць, залучення нових клієнтів та інвестицій, а також збільшення продажів на внутрішньому ринку й за кордоном. 

Хто може податися на грант:

Аби отримати гроші, українському приватному підприємству необхідно відповідати наступним критеріям:

  • мати до 250 працівників;
  • мати річний оборот менший за 50 мільйонів євро або річний баланс менший за 43 мільйонів євро;
  • бути у власності жінки чи родини та керуватися власницями/членами сімей.

Жіночний бізнес означає, що одна жінка або декілька жінок володіють більше ніж 50% підприємства та керують ним. Сімейний бізнес означає, що власники та керівники бізнесу — це члени однієї родини, принаймні двоє людей.

Ці гранти можуть бути використані для розширення бізнесу, його релокації всередині України, налагодження експорту продукції на іноземні ринки, а також для покращення ефективності.

Загальна сума грантів становить 1,5 мільйона доларів. Переможці зможуть отримати від 10 до 35 тисяч доларів на розвиток справи.

Зареєструватися для участі у конкурсі можна до 24 липня 2023 року. 

Заявки розглядатимуть у 3 етапи: 

  • першу зустріч комітету з грантового відбору проведуть у травні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 19 травня 2023 року);
  • друга зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у червні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 16 червня 2023 року);
  • третя зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у серпні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 24 липня 2023 року);

Отримати детальнішу інформацію щодо гранту можна за електронною поштою: [email protected] (у темі листа слід вказати “RFA-2023-033”) або за посиланням.

Проєкт реалізують в межах програми “Конкурентоспроможна економіка України”, який фінансує USAID.

Нагадаємо, україно-британська IT-ініціатива запустила міжнародну платформу для підтримки українців, які через війну опинились у складній ситуації. Яку допомогу можна отримати або ж надати — читайте в матеріалі. 


Завантажити ще...