Обстріл Очеретиного 14 квітня. Фото: Донецька ОВА
Наслідки обстрілу Очеретиного, 14 квітня. Фото: Донецька ОВА

Під вогнем за минулу добу були не менше семи населених пунктів Донецької області. На Бахмутському напрямку дещо знизилася активність російських загарбників.

 

На Донеччині від російських ударів є загибла та двоє поранених

За минулу добу житлові квартали Донеччини загарбники обстріляли не менше 7 разів, про це пишуть у поліції Донеччини. Для ударів окупанти застосовували пілотовану авіацію, ракети С-300, реактивну та ствольну артилерію. Під вогнем були міста Покровськ, Селидове та Торецьк, селища Очеретине та Щербинівка, села Котлине та Предтечине.

Від одного з ударів загинула цивільна жінка, ще двоє людей зазнали поранень. Це сталося через російський обстріл Очеретиного. Окрім цього, у Донецькій ОВА написали, що внаслідок вчорашнього обстрілу Сіверська загинули четверо цивільних віком від 36 до 86 років.

Також постраждали цивільні об’єкти регіону:

  • від авіаудару по Очеретиному постраждали три п’ятиповерхові оселі;
  • російська ракета “Грім-Е1” прилетіла до Котлиного, руйнувань зазнали 15 приватних осель;
  • Селидове загарбники атакували авіабомбою УМПБ Д-30СМ та чотирма ракетами С-300, там пошкоджені п’ять багатоквартирних та два приватних будинки, а також інфраструктура закладу освіти та аграрного підприємства;
  • Щербинівка витримала авіаудар, там постраждали три приватних будинки;
  • на околицях Покровська від удару з російської РСЗВ “Смерч” постраждали багатоквартирний будинок та автомобіль.

Загалом за добу на Донеччині постраждали 63 цивільних об’єкти, серед яких є 30 житлових будинків, три будівлі закладу освіти, шість господарчих споруд, 14 автомобілів та сільгосптехніка.

Додатково в Донецькій ОВА повідомили про російські атаки на Красногорівку, Катеринівку, Єлизаветівку, Ямполівку, Терни, та Сіверськ. Інформацію про ці удари опублікували зранку 15 квітня, тому їх могли фіксувати після опівночі.

Донеччину обстріляли
Наслідки обстрілів Донеччини, 14 квітня 2024 року. Фото: Поліція Донеччини
Обстріл Очеретиного 14 квітня. Фото: Донецька ОВА
Наслідки обстрілу Очеретиного, 14 квітня. Фото: Донецька ОВА
Обстріл Очеретиного 14 квітня. Фото: Донецька ОВА
Наслідки обстрілу Очеретиного, 14 квітня. Фото: Донецька ОВА
Обстріл Очеретиного 14 квітня. Фото: Донецька ОВА
Наслідки обстрілу Очеретиного, 14 квітня. Фото: Донецька ОВА

На Бахмутському напрямку відбулося порівняно менше штурмів

Генеральний штаб ЗСУ протягом 14 квітня фіксував продовження російського наступу на Донеччині. Оборонцям Авдіївського напрямку вдалося відбити 8 атак біля Новобахмутівки, Уманського, Новокалинового, Первомайського та Нетайлового.

Під Білогорівкою, Верхньокам’янським, Новим, Часовим Яром, Нью-Йорком та Кліщіївкою на Бахмутському напрямку ЗСУ вдалося відбити 10 атак. Це понад втричі менше, ніж було 13 квітня.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони України змогли відбити 16 російських штурмів під Красногорівкою та Новомихайлівкою. 

На Лиманському напрямку загарбники не штурмували, кажуть у Генштабі.

Нагадаємо, російські загарбники зранку 15 квітня обстріляли центр Слов’янська. Обійшлося без поранених та вбитих серед цивільних, однак постраждали багатоквартирні будинки.


Завантажити ще...