В базі електронних декларацій з’явилась перша декларація кандидата на посаду голови Донецької облдержадміністрації. Очільником області може стати військовий прокурор Ужгородського гарнізону Західного регіону України з нерухомістю в Горлівці. Хто він та що про нього відомо читайте в матеріалі.
18 червня з’явилась декларація кандидата на посаду голови Донецької ОДА. Претендує на цю посаду військовий прокурор Павло Кириленко.
Ми зв’язались з Павлом Кириленко для особистого коментаря та він відповів, що всі коментарі вже після призначення.
Павло Кириленко народився у 1986 році на Донеччині.
У 2008 році він закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого у Харкові.
В правоохоронних органах Кириленко працює з липня 2008 року. Починав свою кар’єру з помічника прокурора. Пізніше був прокурором відділу, заступником прокурора, прокурором та начальником слідчого управління прокуратури.
Наприкінці вересня 2017 року Павла Кириленка представили як нового військового прокурора Ужгородського Гарнізону — підполковника юстиції.
Зазначимо, співробітники СБУ, яким є чинний голова Донецької області Олександр Куць, не подають декларації. Тому не можна стверджувати, що Павло Кириленко єдиний на цей період кандидат на посаду голови ОДА.
Павло Кириленко зазначив у своїй декларації зареєстроване місце проживання Львів. Хоча фактично мешкає за місцем роботи, в Ужгороді, Закарпатської області. В нього є дружина та двоє дітей.
Дружина кандидата на посаду голови Донецької області декларує квартиру за 16 тисяч гривень, гараж за 31 тисячу грн та земельну ділянку (ціну не зазначила). Гараж та земельну ділянку придбали у 2013 році, а квартиру ще в 2009 році. Всі об’єкти нерухомості, які декларує дружина Кириленка, знаходяться в окупованій Горлівці.
Чоловік також декларує оренду квартири площею 89,9 м2 за 11 тисяч гривень. Також, він має службову квартиру у Львові загальною площею 65,5 м2.
Павло Кириленко їздить на іномарці BMW 528i 2015 року випуску, яку він придбав у 2017 році за майже 400 тисяч гривень.
В 2018 році дружина військового прокурора отримала соціальну допомогу 31 тисячу 800 гривень, а її чоловік заробив на своїй посаді 450 тисяч гривень.
Готівкою Павло Кириленко зберігає 300 тисяч гривень. Цінних паперів, або грошей на банківських рахунках сім’я не декларує.
11 червня президент України видав указ про звільнення 15 очільників областей, але Олександра Куця серед них не було.
Сам Куць прокоментував, що в разі свого звільнення, він повернеться працювати в СБУ, та вже готовий до відставки.
Читайте також: