Не менш як 500 тисяч гривень знайшла влада Покровська на співпрацю з Міжнародним комітетом Червоного Хреста. Це не бюджетний кошт, який хочуть спрямувати на гуманітарну підтримку ВПО. Скільком людям вистачить цієї суми — читайте далі.
Про фінанси журналісти Вільного Радіо дізналися з розпорядження голови Покровської МВА.
У травні влада оновила витрати за програмою соціального та економічного розвитку Покровської громади на 2025 рік. Серед витрат — співпраця з Міжнародним комітетом Червоного Хреста.
За документами, ініціатива передбачає фінансування у 500 тисяч гривень — це не бюджетні кошти, з інших джерел. Їх хочуть витрати на гуманітарну підтримку ВПО.
Загалом цих грошей вистачить на 500 вихідців з Покровська та громади, які виїхали до більш безпечних регіонів України. Ймовірно, на кожну людину розрахували по тисячі гривень підтримки.
Раніше у коментарі Вільному Радіо представники Бахмутської ВА пояснювали, що самостійно посадовці не можуть закуповувати необхідні товари. Казали, що лише ведуть облік отриманої підтримки — відповідно до норм чинного законодавства.
Зазначимо, нині у Покровську залишаються близько 1 898 людей, а у громаді загалом 3 407 жителів. Попри російські дронові атаки у місті триває евакуація: її темпи виросли впродовж двох останніх місяців.
Нагадаємо, близько 110 мільйонів гривень влада оточеного боями Покровська спрямує на підтримку своїх комунальних підприємств у 2025-му. За оновленою редакцією бюджетних витрат, найбільше коштів отримає місцевий водоканал.