Вступна кампанія 2020 стартує: куди можна подати документи, щоб навчатись у виші на Донеччині


image
Фото: з відкритих джерел

З 13 серпня в Україні стартує вступна кампанія 2020. Цього року вона триватиме до кінця серпня. Ми зібрали перелік вишів в Донецькій області, та розповімо, куди можна вступити за різними спеціальностями.

 

У 2020 році через всеукраїнський карантин на фоні коронавірусу МОН змінило терміни проведення вступної кампанії. Тож, подати свої документи у виш можна вже з 13 серпня. Для тих, хто складав ЗНО, прийом заяв триватиме до 22 серпня. Хто ж поступає з окупованих територій, за спрощеною процедурою без ЗНО, може подати документи до 16 серпня. 

Ми зібрали підбірку з вишів Донецької області, які були на підконтрольній території, або які переїхали з окупованої території на підконтрольну. Ось перелік вишів за напрямками освіти, куди ви можете подати свої документи, щоб навчатись неподалік від дому.

 

Зазначимо, для вступу до вищих навчальних закладів, здебільшого абітурієнтам потрібно подати свої результати Зовнішнього незалежного оцінювання. Однак не всі мали можливість навіть зареєструватись на нього. Для людей, які мешкають зовсім поруч з лінією розмежування або взагалі на непідконтрольній території працює спрощена процедура вступу.

Якщо в абітурієнта з непідконтрольної території немає паспорта, сертифіката ЗНО або взагалі документа про середню освіту, він може вступити до навчального закладу склавши іспити.

Для цього необхідно обрати зручний для себе освітній центр “Донбас — Україна” на базі вишу, куди ви хочете вступати. 

На початку літа таких освітніх центрів було близько 100. Але на початку липня Верховна Рада України внесла зміни в Закон “Про вищу освіту” і тепер такі освітні центри знаходяться в кожному виші України.

Детальніше про те, як вступити у ВНЗ через освітній центр “Донбас — України”, читайте в інструкції: Як жителю “сірої зони” та ОРДЛО подати документи до вишу без ЗНО.

Читайте також: 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: