Гроші. Фото: Вільне радіо
Гроші на розвиток власної справи. Ілюстративне фото: Вільне радіо

Вимушені переселенці з Донецької області можуть отримати фінансову підтримку для відновлення або розвитку власної справи. Початкова грошова допомога складає 2 тисячі 600 доларів, але остаточна сума залежатиме від типу бізнесу. Розповідаємо, як податися на програму.

 

 

Про таку фінансову ініціативу повідомили в Бахмутській МВА. 

ВПО, які проживають у Донецькій області, можуть отримати фінансову допомогу для відновлення втраченого через повномасштабну війну мікробізнесу або започаткувати власну справу.

Розмір грошової допомоги складатиме від 2,6 тисячі доларів у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України. Водночас остаточна сума фінансової підтримки залежатиме від типу бізнесу, потреб та спроможностей конкретних учасників програми.

Отриманим коштом можна покрити витратити при закупівлі обладнання або інших необхідних для бізнесу потреб. Аби взяти участь у проєкті, необхідно зареєструватися за цим посиланням

Як зазначають у відомстві, учасників відбиратимуть за такими критеріями: 

  • аргументація необхідності отримання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми;
  • життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї;
  • спроможність учасника/ці реалізувати запропоновану бізнес-ідею;
  • розуміння свого ринку збуту та клієнтського потоку;
  • досвід ведення бізнесу.

Зазначимо, проєкт реалізує ГО “Центр зайнятості Вільних людей” у рамках Програми підтримки економічної стійкості України міжнародної організації Mercy Corps за фінансової підтримки Швейцарії. 

Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від великої війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів в українських громадах”, – зазначила директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.

Нагадаємо, розповісти про свої проєкти, які реалізували спільними зусиллями, запрошують підприємців, громадські організації та представників влади. Долучитись до збірки історій можна в рамках конкурсу “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”. 


Завантажити ще...