Упродовж 27 липня від російських обстрілів потерпали щонайменше 10 населених пунктів Донеччини. Під вогнем загинув мешканець Авдіївки, є поранені. Снаряди окупантів влучили у цивільні об’єкти та поле з пшеницею у Покровському районі.
Про наслідки обстрілів минулої доби звітують у поліції Донецької області.
За даними правоохоронців, упродовж дня під ударами росіян опинились Авдіївка, Вугледар, смт Велика Новосілка, Іллінка, Нью-Йорк, села Благодатне, Богатир, Дружківське, Курдюмівка та Неліпівка.
Від ударів не встигли сховатися троє місцевих у Авдіївці — там одна з ракет влучила у двоповерхівку та вбила господаря. Ще двох людей у тяжкому стані госпіталізували. Загалом минулої доби окупанти гатили по Авдіївці 9 разів. Окрім житлового будинка, російські снаряди пошкодили магазин.
Один поранений через російські атаки є у Дружківському. По селу окупаційні війська били з РСЗВ “Торнадо-С”. Пошкодили 7 приватних будинків і гараж.
На Нью-Йорк загарбники скинули дві керовані авіабомби та зруйнували 9 будинків.
Із РСЗВ “Смерч” росіяни обстріляли село Богатир і влучили у господарську споруду.
Крім того, снаряди загарбників “прилетіли” на поле з пшеницею в Іллінці — згоріли 2 гектари врожаю.
Загалом за добу на Донеччині російські обстріли пошкодили 21 цивільний об’єкт: 17 житлових будинків, господарчу споруду, магазин і гараж.
Нагадаємо, 27 липня Сили оборони звільнили село Старомайорське, що у Великоновосілківському районі. Днями за нього йшли важкі бої.