Артемівський міський районний суд через окупацію Бахмута евакуювався у Дружківку. Якщо ви потребуєте довідки чи іншого документу з установи — слід написати заяву та дочекатися відповіді. Розповідаємо, як сформулювати заяву та наводимо декілька шляхів передачі запиту у суд.
До журналістів Вільного радіо звернулась бахмутянка, якій потрібне її свідоцтво про реєстрацію шлюбу з архіву Артемівського суду (назву не встигли перейменувати у рамках декомунізації). В мережі вона не змогла знайти актуальні контакти установи. Тож журналісти Вільного радіо дізнались, як звернутись до Артемівського міськрайонного суду.
Деталі щодо алгоритму звернення у Артемівський суд журналістам Вільного радіо розповіли у канцелярії Дружківського міського районного суду.
Артемівський суд переїхав до Дружківського міського районного суду. Саме туди можна звернутись письмово з припискою “для канцелярії Артемівського міського районного суду”.
Заяву слід почати зі слів:
“Звертаюсь до вас на підставі рішення Верховного Суду України від 21.10.2022 № 61, яким Артемівський міський районний суд змінив територіальну підсудність судових справ на Дружківський міський суд Донецької області”.
Далі у вільній формі можна писати:
“Я, Прізвище Ім’я По-батькові, прошу видати мені копію (або рішення), ухваленого на засіданні від Дата у справі/рішення/виконавчий лист Номер”.
Також слід додати свою адресу (куди надсилати відповідь) та номер телефону для зв’язку.
“Писати листи та вказати адресу для отримання можна “Укрпоштою” — тоді оплата відправлення буде за наш рахунок. Ще можна відправити “Нової поштою”, але тоді оплата буде отримувачем”, — додали у канцелярії Дружківського суду.
Лист можна подати на електронну пошту Дружківського міськрайонного суду: [email protected], оформити за посиланням через форму звернень громадян до суду або паперовим листом на адресу: м. Дружківка, вул. Єнгельса, 45.
Для питань у суду є телефони:
Зазначимо, Артемівський суд зміг евакуювати не всі архіви. Тож деяких документів може не бути.
“Якщо станеться так, що документ не вдалося евакуювати з Бахмута, тоді усе одно слід звернутися до Дружківського суду і ми будемо підіймати усі справи. Відповідь буде у будь-якому випадку — якщо ми знайдемо в архівах, або якщо ні. У другому випадку ми надамо письмову відповідь, що робити у такому та куди звертатися надалі”, — запевнили у канцелярії Дружківського суду.
Раніше журналісти Вільного радіо розповідали, що робити коли необхідно відновити втрачені документи про право власності з Бахмута. З певних причин цих записів у реєстрі може не бути.