Жителі Волноваського району зможуть потрапити на прийом до посадовців районної державної адміністрації за затвердженим на 2025 рік графіком. Їх прийматимуть двічі на місяць як особисто, так і телефоном. Як та коли можна потрапити на прийом до посадовців — читайте далі.
Так, журналісти Вільного радіо знайшли розпорядження з графіком прийомів вихідців Волноваського району на 2025-й.
За документами, більшість консультацій припали на Тетяну Чаган — заступницю голови РДА, а віднедавна й в.о очільниці відомства. Жінка обійняла посаду після смерті Юрія Бакаєва, який був головою райдержадміністрації з 2022-го.
Зокрема, влаштовуватимуть особисті прийоми за таким графіком:
Усі консультації надаватимуть за попереднім записом.
До таких зустрічей можуть долучитися представники райдержадміністрації. Зокрема, начальник відділу правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції, а також головний спеціаліст відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян.
А ще участь у прийомі можуть брати керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади — за запрошенням.
Також цьогоріч у райдержадміністрації запланували виїзні прийоми для жителів Волноваського району. Їх проводитимуть за попереднім узгодженням, однак вже відомі дати:
Так, вихідці з Волноваського району зможуть отримати відповіді на питання, які їх турбують і телефоном. Їх прийматимуть за таким графіком:
Голова РДА — раз на два тижні у понеділки — з 14:00 до 16:00:
Заступниця голови РДА — раз на два тижні у четверги — з 14:00 до 16:00:
У ці дати та час прийматимуть дзвінки від жителів району за номером: +38 (095) 319-15-25
Крім того, місцеві зможуть отримати первинну безоплатну правову допомогу від фахівців держадміністрації у другу, третю та п’яту п’ятницю кожного місяця. Звертатися можна за номером: +38 (050) 947-68-74.
На питання охочих відповідатиме начальниця відділу правового забезпечення та виявлення корупції РДА Ольга Ягупова — з 9 до 12 години.
Потрапити на прийом до представників самоврядування можуть усі громадяни України та іноземці, які перебувають в країні. Звертатися можна як особисто, так і групою людей (це може бути об’єднання мешканців, працівники одного підприємства тощо).
Представникам самоврядування можна подавати пропозиції, заяви, клопотання чи скарги, які стосуються їхньої статутної діяльності, реалізації соціально-економічних, політичних, особистих прав людей або законних інтересів.
Якщо питання заявника не входять до повноважень посадовців — його впродовж п’яти днів мають переслати до іншого органу влади. Якщо представники самоврядування не зможуть визначитися, куди саме перенаправити звернення — його повернуть назад заявнику із відповідними роз’ясненнями.
Всі звернення реєструються, а їхні результати можна оскаржити у суді.
Нагадаємо, майже 1,3 мільйона гривень з бюджету Волноваської громади піде на утримання хабів ВПО у 2025-му році. Цим коштом планують забезпечити переселенців необхідними послугами, а також гуманітарною допомогою.