З 2021 року лікувати військових з інвалідністю будуть коштом держави


image
Фото з відкритих джерел

З наступного року люди, які отримали інвалідність внаслідок війни, будуть отримувати безоплатну медичну допомогу. Президент України підписав закон про посилення соціального захисту людей, які отримали інвалідність в результаті бойових дій.

 

Відповідні відомості з’явились на сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, учасники антитерористичної операції, волонтери та добровольці, а також люди, які воювали в інших країнах та отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час бойових дій, матимуть соціальні гарантії від держави.

Зокрема, вони отримають право на безкоштовні медичні послуги в закладах охорони здоров’я міністерства оборони України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, МВС та інших органів влади, які керують військовими формуваннями.

Закон набере чинності з 1 січня 2021 року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: