На позиції ЗСУ поряд з Пісками прибилася зголодніла вівчарка, яка майже нічого не чула через контузію. На її хутрі вандали написали образливий вислів. Собаку прихистили бійці ЗСУ, але довго не могли евакуювати з гарячої точки. Та врешті-решт чотирилапу вдалося врятувати з-під обстрілів.
Історію собаки розповіла українська продюсерка Олена Мозгова.
“Голодна, контужена. В її втомлених очах згасало життя…”, — згадує Олена.
Собака прибилася до українських захисників, які воюють поблизу Пісків. Вони тимчасово прихистили пухнасту, дбали про неї та ділилися своїми пайками.
“Назвали її Алісою, тому що вона майже не чула і весь час перебувала в своєму світі тиші, в світі своїх переживань, як Аліса в країні чудес”, — розповідає Мозгова.
Щоразу, як у селище приїжджала машина, Аліса забігала в неї, наче розуміючи, що це її єдиний шанс врятуватися, розповідає Олена.
Евакуювати пухнасту з гарячої точки вдалося не одразу. Бійці постійно стикалися з перешкодами: в одній машині не вистачило місця, в другій неприємно пахло соляркою, іншого разу неподалік прогримів потужний обстріл. Але чотирилапу зрештою вдалося вивезти, й тепер вона у безпеці.
З хутра Аліси одразу зрізали образливий напис, викупали та обігріли.
“Вона вірно ходить поруч зі своїми рятівниками, вона поправилася і в неї з’явився блиск в очах”, — стверджує Олена Мозгова.
Нагадаємо, дніпропетровські волонтери взяли шефство над однією з бахмутських вівчарок. Пухнаста потрапила під обстріл і до того ж недоїдала, тому важила менше, ніж мала б. Зараз із нею все добре.
Читайте також: