За цей тиждень Донецьку область покинули близько тисячі жителів. Ще понад 300 тисяч людей, за даними облдержадміністрації, залишаються у регіоні. Серед них є 125 дітей, які живуть у громадах, де запровадили примусову евакуацію.
Про темпи евакуації на Донеччині повідомив в ефірі телемарафону перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Юрій Винокуров.
За його словами, евакуація цивільного населення з Донеччини триває без уповільнення: станом на вечір 8 лютого з області виїхали близько тисячі жителів.
“На території області залишається 301 тисяча людей, з них 42 тисячі — в зоні активних бойових дій”, — зазначив перший заступник голови Донецької ОДА.
Примусова евакуація сімей з дітьми нині триває у трьох громадах: Шахівській, Криворізькій та Комарській.
“Загалом в цих громадах маємо ще 125 дітей і працюємо над тим, щоб вивезти їх в безпечні міста”, — додав Винокуров.
Раніше ми писали, що жителів Донеччини, які вирішили евакуюватися, щодня буде відвозити автобус до Павлограда на Дніпропетровщині. Зараз там розташований прихисток для тимчасового розміщення переселенців. Також там є залізнична станція, з якої вирушає безкоштовний евакуаційний потяг до безпечніших регіонів.