Щодня о 9 ранку звучить хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули під час російсько-української війни. 3 травня пропонуємо згадати “кіборга”-десантника, фотографа Руслана Боровика
Загинув Руслан в запеклому бою із російськими окупантами поблизу міста Ізюм Харківської області. Про це в ніч з 30 квітня на 1 травня повідомила народна депутатка Ірина Геращенко та його побратими.
24 лютого 2022 року Руслан пішов на війну у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади міста Житомир. Був командиром відділення бригади.
Руслану був 41 рік, він родом із села Кропивня Новоград-Волинського району, що на Житомирщині. Після того, як чоловік пройшов строкову службу — підписав контракт та двічі брав участь у миротворчих місіях в Іраку в 2004–2005 роках. Потім працював інкасатором у банку. Брав участь у Революції Гідності, а коли Росія вторглась на територію України, воював добровольцем в АТО у складі 90-го батальйону на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади. Руслан обороняв Донецький аеропорт у 2014–2015 роках.
“Любив дивитися на світ через призму своєї камери та робити чудові фотографії. Місяць тому отримав контузію, але не покинув своє відділення та продовжував палити техніку російських окупантів. Руслан Боровик – людина з великої літери. Врівноваженість, порядність та в будь-яку хвилину готовність прийти на допомогу”, — написав про загиблого журналіст Ярослав Бондаренко.
Навіть під час важких боїв Руслан фотографував. У 2015 році вийшов альбом “ДАП” зі світлинами ветерана. Виставка його фото проходила у Верховній Раді.
“Якось в ВР була виставка його(Руслана Боровика — ред.) чудових робіт. Він примудрявся в хвилини відпочинку, серед жахіття війни робити дуже сильні фото. Він мріяв про професійний фотоапарат і ми з дівчатами тоді реалізували цю мрію, ще сміялися, що наступна виставка має бути не про війну”, — написала народна депутатка Ірина Геращенко.
У воїна залишилися дружина та дві доньки.