Підтримати
На компенсацію за неотриманий "пакунок малюка" не можна придбати навіть половину речей з "бебі-боксу"
Фото з відкритих джерел

Серед причин називають слабку тендерну документацію, яка лишає лазівки для корупції.

 

Як повідомили представники програми, у Мінсоцполітики планували до кінця лютого опублікувати технічне завдання, провести публічні консультації з експертами ринку та залучити для проведення торгів незаангажовану закупівельну організацію “Професійні закупівлі”.

Замість цього до торгів залучили непрофільну організацію “Українські спеціальні системи”. За тиждень до кінця терміну подачі пропозицій її представники змінили тендерну документацію і додали нову вимогу від учасників – надати гарантійні листи на товар конкретного постачальника.  Через це один з учасників тендеру подав скаргу на ці вимоги в Антимонопольний комітет. “Українські спеціальні системи” визнала факт порушень, скасувала свої ж зміни тижневої давності та перенесла термін подачі на тендер на три тижні.

За словами представників програми, наразі на всю Україну залишилось не більше декількох десятків “Пакунків малюка”, тому батьки новонароджених досі не мають вибору і повинні оформлювати допомогу виключно у вигляді спеціальної картки ПриватБанку. Процедура верифікації та нарахування допомоги займає не менше ніж місяць з моменту народження дитини. А в деяких випадках триває до 3-4 місяців. 

Нагадаємо, з початку року 90 тисяч батьків новонароджених не отримали “Пакунок малюка”, а ті, кому виплатили компенсацію за неотриманий бебі-бокс, зможуть на ці кошти придбати лише половину з речей пакунка.

Додамо, наприкінці минулого року батьки новонароджених на Донеччині вже мали негаразди з отриманням “Пакунку малюка”.  Вартість “бебі-боксів” їм компенсували грошима.

Читайте також: 


Завантажити ще...