1 лютого близько 9:00 ранку, представники прокуратури оголосили про підозру головному інженеру КП “Словводоканал” і заступнику директора підприємства.
Як зазначають в прокуратурі області, за результатами розслідування головному інженеру оголосили про підозру у зловживанні владою або службовим становищем. Зокрема, правоохоронці встановили, що у грудні минулого року підозрюваний уклав усний договір про продаж сталевих труб та чавунний засувок фізизичній особі. Свою «послугу» посадовець оцінив у суму близько 200 тис грн.
В результаті, КП зазнало збитків на загальну суму понад 160 тис грн.
На сайті “Словводоканалу” зазначено, що посаду головного інженера в КП займає Олексій Шурко. Інформацію про оголошені підозри Вільному радіо також підтвердили і в водоканалі. Станом на сьогодні, від посади підозрюваного не відсторонили. Запобіжний захід ще не обрали.
Читайте також: