Голова Бахмутського району Дмитро Дресвянніков провів публічний звіт про роботу райдержадміністрації в 2018 році. Якими позитивними змінами пишаються та чого не вистачає – читайте далі.
Однак, грошей суттєво більше все ж не стало. Про це зокрема свідчить і оптимізація витрат. Так, через невигідність по утриманню, з лікарні в Миронівському зробили фельдшерський пункт.
При цьому, облаштовувати відділення денного перебування в Світлодарську допомагали все ж волонтери. А нинішні витрати на освіту все ж не допомагають забезпечити умови праці для нових працівників галузі. Так, в Бахмутському районі не вистачає психологів в дошкільні навчальні заклади.
“Станом на 1 січня 2019 року в Бахмутському районі зареєстровано 864 юридичних та 1302 фізичних осіб підприємців. В рамках кредитної програми проводились конкурси на участь підприємців у розвитку тепличного господарства”, — розповів під час публічного звіту голова Бахмутського району Дмитро Дресвянніков.
Очільник Бахмутської РДА наголосив, що минулого року намагались знайти більше партнерів серед підприємців, які допоможуть розвинути господарську діяльність.
Однак, раніше ми писали, що через російську агресію, в районі відсутні інвестиції в розвиток підприємств. Тож місцеві бізнеси рятуються обласними, загальнодержавними програмами та кредитами, які їм надають українські банки.
Зазначимо, до зведеного бюджету району, з урахуванням трансфертів з держбюджету надійшло понад 768 млн гривень. З яких майже 255 млн — власні надходження.
Нагадаємо, чинний голова Бахмутської РДА зайняв посаду лише наприкінці минулого року. До нього виконувала обов’язки голови Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна.