Підтверджені випадки COVID-19 на 04.07.2020:

47 677

В Україні
(1227 померли, 21155 одужали)

599

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 225 одужали)

1234

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 542 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Три головні досягнення Бахмутської РДА у 2018 році та кілька “але” до них


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

Голова Бахмутського району Дмитро Дресвянніков провів публічний звіт про роботу райдержадміністрації в 2018 році.  Якими позитивними змінами пишаються та чого не вистачає – читайте далі.

 

  1. Головним досягненням голова району вважає краще виконання програми економічного і соціального розвитку. У 2018-му показник на 17% вищий, ніж за 2017 рік.  

Бахмутський район звітував про роботу в 2018 році

Однак, грошей суттєво більше все ж не стало. Про це зокрема свідчить і оптимізація витрат. Так, через невигідність по утриманню, з лікарні в Миронівському зробили фельдшерський пункт.   

  1. З загального бюджету минулого року, на соціальний захист та соціальне забезпечення витратили майже 278 млн гривень, або ж третину всіх грошей. На освіту виділили трохи більше 170 млн гривень, а на охорону здоров’я майже 73 млн гривень.

Бахмутський район звітував про роботу в 2018 році

При цьому, облаштовувати відділення денного перебування в Світлодарську допомагали все ж волонтери. А нинішні витрати на освіту все ж не допомагають забезпечити умови праці для нових працівників галузі. Так, в Бахмутському районі не вистачає психологів в дошкільні навчальні заклади.

  1. За даними райдержадміністрації, в Бахмутському районі за 2018 рік стало більше приватних підприємців.

“Станом на 1 січня 2019 року в Бахмутському районі зареєстровано 864 юридичних та 1302 фізичних осіб підприємців. В рамках кредитної програми проводились конкурси на участь підприємців у розвитку тепличного господарства”, — розповів під час публічного звіту голова Бахмутського району Дмитро Дресвянніков.

Очільник Бахмутської РДА наголосив, що минулого року намагались знайти більше партнерів серед підприємців, які допоможуть розвинути господарську діяльність.

Однак, раніше ми писали, що через російську агресію, в районі відсутні інвестиції в розвиток підприємств. Тож місцеві бізнеси рятуються обласними, загальнодержавними програмами та кредитами, які їм надають українські банки.

Також читайте: На яких умовах українські банки надають кредити для фермерів та сільгоспвиробників

Бахмутський район звітував про роботу в 2018 році

Зазначимо, до зведеного бюджету району, з урахуванням трансфертів з держбюджету надійшло понад 768 млн гривень. З яких майже 255 млн — власні надходження.

Нагадаємо, чинний голова Бахмутської РДА зайняв посаду лише наприкінці минулого року. До нього  виконувала обов’язки голови Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: