50 на 50. ЄС буде допомагати фермерам та іншим підприємцям з Донбасу виплатити кредити


image
Фото з відкритих джерел

В Україні стартувала програма фінансової підтримки підприємців зі сходу. 19 грудня Європейський союз запустив програму фінансування FinancEast для підтримки малого та середнього бізнесу в контрольованих українським урядом регіонах Донеччини та Луганщини. На це Євросоюз виділив майже 10 млн євро. 

 

Про це повідомляють у прес-центрі представництва ЄС в Україні.

Так, в межах цього проєкту Ощадбанк, Укргазбанк та «ОТП Лізинг» будуть надавати кредити малому та середньому бізнесу. Але половину від суми кредитів компенсуватимуть коштом гранту від Євросоюзу. Сукупний фонд програми – 9,5 млн євро. 

Зокрема, проєкт передбачає придбання в лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, а також монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень та введення їх в експлуатацію.

«Завдяки цьому гранту Європейський Союз сподівається відновити стійкі кредитні та лізингові операції в регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року, підтримуючи стійке економічне та соціальне відновлення і, тим самим, сприяючи миру та примиренню на Сході України», – стверджує Перший радник Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне.

Зазначається, що підприємці зможуть звертатися до регіональних відділень вказаних банків та отримувати гроші в лізинг або кредит вже з 20 грудня. Детальні умови кредитів варто дивитись на сайті кожного з банків:

В Україні програму реалізовуватиме Німецько-український фонд, який почне видавати бізнесменам дешеві кредити з лютого 2020 року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: