641 млн причин замислитись про суспільні ініціативи. УКФ виділив гранти на 2019 рік


image
Фото: УКФ

Український культурний фонд оголосив нові грантові програми на 2019 рік, їх спільний бюджет становить 641 мільйон гривень. Перші конкурсні відбори претендентів вже стартували. Розповідаємо детально на що можна отримати гроші.

 

Про старт нових програм повідомляє сайт УКФ.

“Перша важлива ціль — це розбудова інституційної спроможності не лише УКФ, як нової державної інституції, але також і спроможності наших представників культурно-креативних індустрій, як державного, так і не державного секторів. Наступна важлива ціль — сприяння творенню якісного культурного продукту, як моносекторально, так і кроссекторально. І, звичайно, остання важлива стратегічна ціль — це сприяння промоції і розповсюдженню української культури як на теренах нашої держави, так і на міжнародному рівні”, — говорить виконавчий директор і член Дирекції Фонду Юлія Федів.

Наразі реєстрацію відкрили на проект «Створюємо інноваційний культурний продукт». Тут шукати підтримки можуть всі, хто займається творчістю. Загальний бюджет програми – 81 млн. гривень.

В рамках програми культурним продуктом може бути виставка, експозиція, інсталяція концерт чи шоу-программа. Також ви можете позмагатись за гроші на створення онлайн-ресурсів, інтерактивних мап, відеоігр чи мобільних додатків.

Терміни подачі заявок: 31.01 – 01.03.2019.

Ще один проект — «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти». Тут можна податися на фінансування для організації дискусій, тематичних культурних зустрічей та виставок маловідомих авторів. Загальний бюджет програми – 70 млн. гривень.

В рамках програми підтримують візуальне та аудіальне мистецтво, дизайн та моду, сценічне мистецтво.

Терміни подачі заявок: 31.01 – 17.03.2019.

У лютому прийом заявок відкриють ще три програми.

«Український культурний монітор»: якщо у вас є ідеї як дослідити культурний сектор и оптимізувати його роботу, цей проект саме для вас. Загальний бюджет програми – 10 млн. гривень.
Терміни подачі заявок: 11.02 – 22.03.2019.

«Знакові події для української культури» – якщо ви давно мріяли про культурний перфоманс, і знаєте як завдяки ньому прославити Україну на весь світ, то це ваш шанс! Загальний бюджет програми – 60 млн. гривень.
Терміни подачі заявок: 11.02 – 22.03.2019.

«Підсилення потужності українського аудіовізуального сектора» – програма підтримує та розвиває український кінематограф, тож якщо ви молодий митець, який прагне розвитку  — для вас є 400 млн. гривень.

Тематичні напрями — це історія, біографії видатних українців, екранізація творів української літератури, український фольклор та навчальні відео.
Терміни подачі заявок: 11.02 – 22.03.2019.

У квітні активні українці зможуть взяти участь у проекті «Інклюзивне мистецтво». Його розробили спільно з Британською Радою в Україні, і головна мета — допомогти людям з інвалідністю розвиватися і проявляти себе у сфері культури. Загальний бюджет програми – 20 млн. гривень.

Терміни подачі заявок: 18.03 – 26.04.2019.

Докладніше про правила участі читайте тут.

Подаватися на проекти можуть як фізичні особи, так і юридичні або ГО. Однак є обмеження: зареєстровані вони мають бути мінімум за 2 роки до конкурсу та надсилати заявку лише в одній категорії.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: