65 мільйонів ㅡ на ремонт школи у Красногорівці (відео)

admin
2018-09-19 16:20

image
Фото: Донецька ОДА

У Красногорівці на Донеччині триває капітальний ремонт місцевої школи, яка постраждала під час обстрілу 28 травня 2017 року. Про це повідомив голова Донецької ОДА Олександр Куць.

«Будівельники демонтували зруйновані стіни та виклали їх наново; на двох поверхах провели внутрішні роботи, встановили протипожежну сигналізацію, системи опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції. Наразі готують бетонні конструкції, щоб перекрити другий поверх одного з корпусів та зробити надбудову, де будуть розташовані три класи і актова зала, якої у цій школі ніколи не було. Крім того, у відремонтованій школі функціонуватиме сучасний харчоблок та майстерні для занять працею», – розповідає очільник області.

На капітальний ремонт школи та її обладнання з обласного бюджету виділили 65 мільйонів гривень. За словами Олександра Куця, ще 11,4 млн грн буде спрямовано на побудову сучасної автономної котельні, інженерні мережі, благоустрій території та паркан.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: