Зображення до посту 7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО)
Фото: поліція Донецької області

Минулої доби поліцейські задокументували 5 атак росіян по населених пунктах Донеччини. Окупанти били по цивiльних з авіації, “Градів” та артилерії. Через обстріли загинула жінка з села Дронівка. 

 

Про це повідомили в обласній поліції.

За даними правоохоронців, минулої доби під ударом були  місто Авдіївка, селище Нью-Йорк, села Білокузьминівка та Дронівка. Обстрілами пошкоджені 12 житлових будинків.

У Дронівці росіяни поцілили з артилерії у приватний будинок, через це загинула 59-річна жінка.

На Нью-Йорк окупанти скинули авіабомбу “ФАБ-250”, пошкодили 4 будинки.

По Білокузмінівці росіяни били “Градами” та зруйнували 7 приватних осель.

7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 1
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 2
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 3
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 4
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 5
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 6
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 7
7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 8

7 жовтня через російські обстріли загинула щонайменше одна жителька Донеччини (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО) 9
Фото: поліція Донецької області

Ситуація на фронті Донеччини

За інформацією Генштабу ЗСУ, минулої доби на Донеччині росіяни нанесли авіаудари по населених пунктах: Катеринівка, Спірне, Кліщіївка, Нью-Йорк, Мар’їнка, Новомихайлівка, Антонівка, Водяне та Володине.

У районах Авдіївки, Первомайського, Мар’їнки, Красногорівки та Новомихайлівки окупанти здійснили понад 20 невдалих атак по позиціях ЗСУ. Ще близько 10 атак українські військові відбили у районах Водяного та Золотої Ниви.

Окупанти намагаються відновити втрачені положення у районі Андріївки. У ЗСУ заявляють про частковий успіх південно-східніше цього населеного пункту. Також наші військовослужбовці звітують про продовження наступу на Бахмутському напрямку.

Нагадаємо, вранці 8 жовтня окупанти вдарили ракетою по Костянтинівці. Постраждали четверо людей, у тому числі 9-річна дівчинка.


Завантажити ще...