8 країн-членів ООН публічно засудили можливі “вибори” в “ЛДНР”


image
Фото: Информационное сопротивление

Спільну заяву від європейських країн озвучила в штаб-квартирі ООН постійний представник Великої Британії Карен Пірс. Держави-члени ЄС закликали міжнародне співтовариство “об’єднатися в протистоянні цим незаконним “виборам”, які можуть лише підірвати зусилля, спрямовані на досягнення миру в регіоні”.

Підписали заяву Франція, Нідерланди, Польща, Швеція, Велика Британія, Італія, Бельгія й Німеччина, про це повідомляє Укрінформ.

“Ми, як держави-члени ЄС, повністю підтримуємо незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах. Ми засуджуємо нелегітимні “вибори”, заплановані на 11 листопада на територіях, непідконтрольних (українському – ред.) уряду, так званих “ЛНР” та “ДНР”, – йдеться в оголошеному документі.

В заяві наголошують, що нелегітимні вибори суперечать Мінським угодам та порушують українське законодавство.

У документі, крім того, міститься заклик до сепаратистів відмовитися від планів проведення “виборів”, а також до Росії – використати свій істотний вплив на них, щоб не допустити їх проведення.

Представники країн-членів ЄС також висловили стурбованість щодо погіршення гуманітарної ситуації в зоні конфлікту, особливо в період зимового сезону. Вони закликали забезпечити повний доступ усіх міжнародних гуманітарних організацій до окупованих територій України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: