Підтверджені випадки COVID-19 на 15.07.2020:

55 607

В Україні
(1427 померли, 28131 одужали)

767

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 285 одужали)

1426

На непідконтрольній Донеччині
(84 померли, 661 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

8 серпня відзначають міжнародний день кішок

admin
2018-08-08 13:18

image

Це неофіційне свято у всьому світі, мета якого – продемонструвати вшанування і любов до цих тварин, а також привернути увагу до проблеми бездомних чотирилапих.

Єдина організація у Бахмуті, яка займається допомогою бездомним тваринам – товариство захисту тварин “Лада”. За 7 років свого існування волонтери вже допомогли знайти домівки більше ніж 1000 пухнастикам. Наразі у їх волонтерів, на домашніх перетримках, живуть 95 собак і 46 котів. Це потребує чималих коштів. А їх не вистачає, кажуть в організації:

“Всі тварини, яких ми куруємо, які перебувають або у волонтерів в будинку, або на платних перетримках, вони всі стерилізовані, ми їх лікуємо. І коли вони вже вилікувані, стерилізовані і готові переїжджати в будинок, намагаємося звичайно для всіх знайти господарів. На вулицю нікого не повертаємо. Утримуємо і лікуємо ми цих тварин тільки за благодійні пожертви”, – розповіла “Вільному радіо” волонтер товариства захисту тварин “Лада” Катерина Арісой.

Щомісяця на утримання тварин потрібні кілька тисяч гривень. Якщо і ви захочете привітати пухнастих зі святом, або допомогати їм постійно – можна написати на сторінку організації у facebook.

Фото – товариство захисту тварин “Лада”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: