8 тисяч євро на покращення життя: Німеччина профінансує мікропроєкти на Донеччині


image
Фото з відкритих джерел

Посольство Німеччини приймає заявки на участь у програмі співфінансування. Йдеться про підтримку мікропроєктів щодо допомоги бідним та вразливим верствам населення.

 

Про це повідомляють у посольстві ФРН в Україні.

Мікропроєкти – це проєкти з коротким терміном реалізації. В умовах участі у програмі йдеться, що повністю завершити їх треба не пізніше 15 жовтня 2020 року.

Посольство Німеччини частково фінансуватиме заклади й організації з Донеччини, якщо вони не можуть втілити свій проєкт самотужки. До розгляду не прийматимуться заявки від підприємств або ОСББ.

Заявник обов’язково має зробити свій внесок у розвиток проєкту. Допускається навіть негрошовий, зокрема, надати приміщення або виконати роботи. Також можна залучати додаткові джерела фінансування. 

При цьому мінімальна частка внеску не вказана.

Зазначається, що одна організація або установа може податися лише один раз. Ініціатор або виконавець проєкту повинен мати можливість самостійно оплачувати поточні витрати.

Організатори наголошують, що закупівлі мають здійснюватися лише на території України.

Якщо ваша заявка пройде відбір, ви можете отримати до 8 тисяч євро на розвиток свого мікропроєкту.

Реєстрація триватиме до 21 лютого. Усі умови програми детально викладені у пам’ятці. Також там є формуляр заявки й номери, за якими можна отримати консультацію спеціаліста.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: