Абітурієнтам з ОРДЛО пропонують безкоштовно підготуватись до ЗНО на спеціальних курсах


image
Фото: з відкритих джерел

Благодійники з фонду “Майбутнє у єдності” проводять відбір майбутніх студентів українських вишів, які мешкають на окупованій території. Вони можуть безкоштовно пройти курси підготовки до ЗНО, або будь-які інші курси. Також, благодійники оберуть студентів, яким оплатять проживання в гуртожитку. Хто може розраховувати на допомогу та як пройти відбір читайте в матеріалі.

 

Безкоштовна підготовка до ЗНО

Вже на початку наступного року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2020. Тож, благодійники з БФ “Майбутнє у єдності” проводять відбір абітурієнтів з непідконтрольної території, яким вони оплатять онлайн курси. Це можуть бути спеціальні курси підготовки до ЗНО, вебінари, онлайн-курси або будь-які інші курси, які допоможуть при вступі в українські виші.

“Перевага буде надаватись звичайно дітям сиротам, дітям переселенцям, у яких матері-одиночки, тобто соціально незахищеній категорії населення. Потім вже в другому порядку будемо розглядати інших дітей”, — розповіла Вільному радіо координаторка благодійного фонду “Майбутнє у єдності” Юлія Сидорчук.

Щоб подати заявку на оплату підготовчих курсів перейдіть за посиланням. Відбір триватиме до 15 грудня. Якщо ж абітурієнт пройде відбір, на його електронну пошту протягом 3 дів має прийти лист з необхідним переліком документів, які підтвердять, що дитина проживає або проживала в ОРДЛО. 

Безкоштовний гуртожиток

Благодійники також відбирають дітей, які вже навчаються у ВНЗ на підконтрольній українському уряду території. Готові допомогти дітям-сиротам, напів-сиротам, дітям з багатодітних родин, дітям з інвалідністю, які потребують допомоги в оплаті за гуртожиток.

Координаторка благодійників каже, що вони ще не знають, скільки дітей можуть розраховувати на допомогу.

“В нас немає обмежень за кількістю дітей, будемо бачити запити та будемо розглядати з керівництвом фонду, на комісії”, — зазначила Юлія Сидорчук.

Жінка також додала, що вони готові оплатити гуртожиток в будь-якому куточку країни.

“Діти самі визначаються з гуртожитками. Ми після відбору дітей все оплачуємо Тут немає пріоритетів: центр, захід, схід. Якщо дитина переселенець і проживає у Львові, то будемо у Львові сплачувати. В Харкові, так в Харкові”, — додала Сидорчук.

Для участі у відборі на оплату гуртожитку потрібно заповнити анкету за посиланням. Подати свою заявку можна до 20 грудня.

Якщо ж у людини немає можливості заповнити електрону заявку на підготовку до ЗНО або на сплату гуртожитку, можна зв’язатись з координатором за телефоном: +38 050 071 4730.

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо робили підбірку с вишів Донеччини, куди можна подати документи абітурієнту, щоб навчатись ближче до дому.

Крім того, ми робили репортаж з єдиної в Бахмуті школи, де більше півтори сотні учнів з ОРДЛО навчаються дистанційно.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: