Активісти побудували “МАФ” біля Бахмутської міської ради

2018-06-27 10:08

image
Фото: скрін з відео

Сьогодні, 27 червня, сесію міськради пікетували кілька десятків активістів. Містяни не згодні з прибудовою МАФу до історичної будівлі в центрі Бахмута. На знак протесту влаштували перфоменс.

Розпочали протест о 10 ранку, коли депутати вже були в сесійній залі.

Прибиті дошки, палатка та напис “Нам є чим пишатися, нам є що берегти?”, саме так активісти протестували біля входу в міську раду.

“Ми хочемо розібратися з ситуацією. Як вийшло, що тимчасову споруду збудували біла історичної будівлі з порушеннями? Ми хочемо, щоб депутати розглянули це питання”,  лунає з натовпу.

Однак депутати цього питання на сесії так і не розглянули: на порядку денному його не було, а земля вже виділена під забудову. Поки працівники виконкому не бачать порушень:
“Через півроку ми будемо проводити перевірку цієї споруди на наявність порушень” ,  говорить Наталя Отюніна начальниця відділу муніципального розвитку.

Активісти 3-й місяць добиваються того, щоб тимчасову споруду знесли, однак на пікеті працівники виконкому вимагали знести лише “МАФ” активістів:

“Ви встановили свій “МАФ” в несанкціонованому місці, де вказували в зверненні”,- заявила Наталя Отюніна.

Нагадаємо, кілька місяців тому біля будівлі “колишнього банку” по вулиці Незалежності, 60 почали зводити прибудову. Хоча за документами там має бути 2 МАФи по 30 м2, по факту – це одна велика споруда з фундаментом. У міськраді на порушення не реагують.

 

Протест під мерією

Активісти побудували “МАФ” біля Бахмутської міської ради. Сьогодні, 27 червня, сесію міськради пікетували кілька десятків активістів. Містяни не згодні з прибудовою МАФу до історичної будівлі в центрі Бахмута. На знак протесту влаштували перфоменс. Розпочали протест о 10 ранку, коли депутати вже були в сесійній залі. Прибиті дошки, палатка та напис “Нам є чим пишатися, нам є що берегти?”, саме так активісти протестували біля входу в міську раду.“Ми хочемо розібратися з ситуацією. Як вийшло, що тимчасову споруду збудували біла історичної будівлі з порушеннями? Ми хочемо, щоб депутати розглянули це питання.”, – лунає з натовпу.Однак депутати цього питання на сесії так і не розглянули: на порядку денному його не було, а земля вже виділена під забудову. Поки працівники виконкому не бачать порушень:“Через півроку ми будемо проводити перевірку цієї споруди на наявність порушень.” ,- говорить Наталя Отюніна начальниця відділу муніципального розвитку. Активісти 3-й місяць добиваються того, щоб тимчасову споруду знесли, однак на пікеті працівники виконкому вимагали знести лише “МАФ” активістів: “Ви встановили свій “МАФ” в несанкціонованому місці, де вказували в зверненні”,- заявила Наталя Отюніна. Нагадаємо, кілька місяців тому біля будівлі “колишнього банку” по вулиці Незалежності, 60 почали зводити прибудову. Хоча за документами там має бути 2 МАФи по 30 м2, по факту – це одна велика споруда з фундаментом. У міськраді на порушення не реагують. Rudenko Denis, Вільне радіо#Донеччина #Бахмут #пікет #протест #мерія

Gepostet von Вільне радіо am Mittwoch, 27. Juni 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: