Ароматна контрабанда: Чоловік намагався провезти в т.з. “ДНР” майже 400 кілограмів кави


image
Фото: Штаб ООС

На КПВВ “Мар’їнка” зупинили чоловіка, який перевозив величезну партію кави. Заховати її намагався в особистих речах. Фіскали оцінили товар майже у 90 тисяч гривень.

 

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС, що залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби, виявили спробу мешканця Донецької області приховано, під видом особистих речей, перевезти через лінію розмежування 391 кг зернової кави в асортименті, на загальну суму 88 823 гривні”, — про це повідомив прес-центр Штабу ООС.

На КПВВ "Мар'їнка", чоловік хотів провезти майже 400 кілограм кави

Нагадаємо, 1 листопада з’явились нові правила перетину КПВВ відповідно до розпорядження керівника штабу ООС. Згідно з розпорядженням, товари, які можна перевозити через КПВВ без перешкод не повинні перевищувати ліміт у 75 кілограм та 10 тисяч гривень. Через недотримання цих правил, держприкордонники мають право відмовити в перетині лінії розмежування.

Крім того, раніше була інформація про те, що 5 листопада чоловіку, який їхав через КПВВ “Майорське” відмовили в перетині, посилаючись на нове розпорядження. Це керівник ООС спростував.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: