Артемівський завод шампанських вин передадуть на приватизацію


image
Фото з відкритих джерел

В рамках приватизації Артемівський завод шампанських вин перейде у приватну власність. Це вже затвердили у профільному міністерстві.

 

Про таке рішення повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, в управління фонду держмайна перейшли 37 об’єктів державної власності. На виконання нового закону про демонополізацію та приватизацію в спиртовій галузі кілька державних спиртових заводів передадуть на приватизацію. Серед них – Артемівський завод шампанських вин. Також у приватні руки перейде Маріупольський лікеро-горілчаний завод.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства додав, що загалом за рік на приватизацію перейшли півтисячі підприємств та ще близько двохсот передадуть невдовзі. Загальна балансова вартість усіх активів складає понад 12 мільярдів гривень. Окрім залучення додаткових ресурсів до бюджету, Уряд має на меті передати підприємства ефективним власникам, зазначив Милованов.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: