Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Бахмут другий рік поспіль в лідерах серед найпрозоріших міст України


image
Фото: Вільне радіо

Бахмут знов увійшов до десятки міст-лідерів з прозорості. Цього разу бахмутська влада просунулася на одну позначку вперед у рейтингу з відкритості серед 100 найбільших міст України.

 

Такі дані наводить антикорупційна організація Transparency International Ukraine.

Зазначається, що дослідження проводилось на основі 86 індикаторів у 14 сферах. Серед них – закупівлі, освіта, житлова політика, доступ та участь, а також соціальні послуги. За сукупністю всіх показників Бахмут набрав 72,6 бала. З цим результатом місто посіло 7 місце у рейтингу.

Зауважимо, дослідження відображає результати за 2019 рік. 

У 2018 році Бахмут також увійшов до десятки найпрозоріших міст України. Того разу місто посіло 8 місце, набравши 62,2 бала. Це був значний ривок уперед, адже у 2017 році Бахмут ще був на 61 місці.

У цьогорічному рейтингу до першої п’ятірки найбільш прозорих міст увійшли Дрогобич, Покров, Тернопіль, Маріуполь та Вінниця. А найменш відкритими виявились Конотоп, Світловодськ та Новомосковськ. Столиця України посіла 15 сходинку.

Додамо, у 2019 році Бахмут став лідером у ще кількох сферах. Причому, місто посіло призові місця не лише у позитивних рейтингах. Так, усі досягнення та поразки Бахмута за рік журналісти Вільного радіо зібрали в одному великому матеріалі.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: