Бахмут – лідер з утеплення будинків за програмою області на 2019 рік


image
Фото з відкритих джерел

В рамках програми  «Теплий будинок» в Донецькій області передбачили чимале фінансування для  ремонтів та утеплення фасадів ОСББ. В минулому році програмою скористались 9 багатоповерхівок у Маріуполі та 8 – у Бахмуті. Вже розподілили кошти і на 2019-й рік.

 

Про це повідомляє прес-служба Донецької області. Голова одного з ОСББ Маріуполя Петро Кушніренко розповідає, що у будинку утворилися тріщини, в які можна було засунути руку. Тоді і прийняли рішення зробити капітальний ремонт. Замінили світильники, пофарбували під’їзд та утеплили фасад. На це витратили 5,6 млн гривень.

Заступник директора  департаменту розвитку ЖКГ Маріупольської міської ради Федор Євангелістов зазначає, що серед будинків, які відремонтували є ті, що постраждали від обстрілів мікрорайону Східний.

Загалом на ремонт будинків Маріуполь отримав від області 35,7 млн гривень, Бахмут – 27,6 млн грн. Наразі у Бахмуті планують відремонтувати ще 7 багатоповерхівок.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: