Бахмут та ще 5 населених пунктів частково залишились без води через відключення фільтрувальної станції за борги


image
Фото: з відкритих джерел

У понеділок, 27 травня, від електропостачання відключили Артемівську фільтрувальну станцію. Без води частково залишилися шість населених пунктів.

 

 

Таке повідомлення з’явилося на сайті КП “Компанія “Вода Донбасу”. Так, наразі без водопостачання від “Води Донбасу” такі населені пункти як Бахмут, Соледар, Парасковіївка, Благодатне, Бахмутське та Покровське.

“Відключена Артемівська фільтрувальна станція. Від цієї станції ми подаємо воду КП “Бахмут-Вода”, КП “Соледар-міськводоканал”, плюс споживачі, які йдуть від Соледару. Це Парасковіївка, Покровське, Бахмутське та Благодатне”, — розповів представник “Води Донбасу” в Часів Ярі Едуард Каребо.

Крім того, Едуард Каребо наголосив, що перераховані населені пункти повністю залишаться без води. Адже резерв також знеструмлений.

“Резерв зачинений та знеструмлений. Резервом є Артемівське водосховище”, — додав Едуард Каребо.

Бахмут та ще 5 міст частково залишились без води через відключення фільтрувальної станції за борги

Зазначимо, раніше в інтерв’ю Вільному радіо заступник директора КП “Бахмут вода” Дмитро Підкуйко зазначав, що у міста немає власних резервів води, а від компанії “Вода Донбасу” залежить близько 60% водопостачання міста.  

Дмитро Підкуйко: Від електропостачання КП “Вода Донбасу” “БАХМУТ ВОДА” залежить безпосередньо. Тому що “Вода Донбасу” є для нас основним джерелом питної води, якщо компанія залишиться без електроенергії, то, я думаю, найближчим часом приблизно 60% споживачів міста і району залишаться без водопостачання.

Діана Шароді(журналіст): Які це вулиці, райони? Хто в підсумку залишиться з водою?

Дмитро Підкуйко: Східна частина, центр, Ступки.

Діана Шароді(журналіст): Чи є у “Бахмут Води” будь-які резервуари, які б створювали певний водний запас? На випадок серйозної аварії або відключення.

Дмитро Підкуйко: На жаль, немає. Є тільки власні свердловини, це Кліщіївський і Красносільський водозабори. Але їх продуктивність не дозволяє забезпечити всіх споживачів на 100%.”, – зазначалось в інтерв’ю від 24 квітня.

Нагадаємо, що 23 травня на вимогу постачальника «останньої надії» держпідприємство «Укрінтеренерго» частково відключили від електропостачання КП “Вода Донбасу”. 15 населених пунктів залишились без централізованого водопостачання.

Зазначимо, що проблема водопостачання актуальна для всієї Донецької області. “Компанія “Вода Донбасу”, яка обслуговує більше трьох мільйонів людей, заборгувала електропостачальнику “Укрінтеренерго” за електроенергію більше мільярда гривень. Через це електропостачальник почав відключати “Воду Донбасу”. Розібратись в ситуації намагалась і обласна адміністрація, але наразі проблему вирішити не вдалось.

Актуальне по темі:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: