Бахмут увійшов у ТОП-5 міст за рівнем смертності на Донеччині (Статистика)


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

По Донецькій області з’явилась статистика соціально-економічного становища за січень 2019 року. В звіті зазначили, що Бахмут наразі знаходиться на четвертому місці за рейтингом смертності. Народжуються люди в місті майже в три рази рідше, ніж помирають.

 

Про це йдеться в статистиці соціально-економічного становища від Головного управління статистики Донеччини. У 2018 році в Бахмуті народилось 829 дітей, а померло 2193 людини. Населення в місті станом на 1 січня 2019 рік складає понад 74 тисячі людей.

Зазначимо, першу сходинку цього рейтингу займає Маріуполь. В 2018 році, за офіційними даними, в місті народились 4 тисячі дітей, а померли — 8698 осіб. Однак слід враховувати, що в Маріуполі на початок 2019 рік зареєстровані майже півмільйона людей.

У Бахмуті людей вмирає більше ніж народжується

На другому місці за рівнем смертності йде Краматорськ, за ним Слов’янськ.

А от в Бахмутському районі смертність значно нижча. За 2018 рік померли майже 1500 людей, а народились майже в чотири рази менше — 384.

Зауважимо, що Волновахи, яка також знаходиться в Донецькій області на підконтрольній Уряду території в статистиці щодо смертності немає. Є тільки статистика по району.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: