image

Бахмут в смартфоні. Як записатись на прийом до сімейного лікаря, не виходячи з дому (відеоінструкція)


Бахмут — одне з кількох міст Донеччини, де є послуга “Мій Мед Кабінет”. Вона дозволяє записатись на прийом до лікаря дистанційно і за 3 хвилини. Як це працює покроково — дивіться в нашому відео. 

 

Пояснити, як зареєструватись та користуватись кабінетом, ми попросили керівницю ГО “Бахмутська ліга правозахисників” Оксану Болотюк. Вона разом з колегами проводить окремі семінари про електронні послуги в місті.  

https://www.facebook.com/radiovilne/videos/533657397452283/

Мій Мед Кабінет” працює не в усіх містах області, але в Бахмуті є. За допомогою цієї послуги ми можемо відвідувати лікаря в прогнозований і зручний для нас час, мінімізувати контакт з хворими і не гаяти свій час, чекаючи на лікаря”, — розповіла керівниця громадської організації “Бахмутська ліга правозахисників” Оксана Болотюк.

Бахмут в смартфоні. Як записатись на прийом до сімейного лікаря, не виходячи з дому (відеоінструкція)

Важливо, що користуватись медичним кабінетом онлайн можуть лише пацієнти, які підписали декларації з лікарем.

Реєстрація в медичному кабінеті не забере більше 3 хвилин. Необхідно лише вказати свій номер телефону, дату народження, електронну пошту та підтвердити реєстрацію. Після цього вам надійде SMS з паролем від аккаунту. Оксана Болотюк зауважує, що паролі складні, тому краще свій зберегти.

Бахмут в смартфоні. Як записатись на прийом до сімейного лікаря, не виходячи з дому (відеоінструкція)

Після реєстрації необхідно увійти в кабінет. У віконце “Логін” вписати свій номер телефону, а в “Пароль” — код, який прийшов на телефон після реєстрації.

Після входу користувача перенаправить на головну сторінку медкабінету.

“Тут є багато вкладок: календар, запис на прийом, документи, улюблені лікарі, клініки, персональні дані та зміна паролю. Є окрема вкладка для запису на прийом. Для тих, хто тут вперше, на сайті є інструкція, розповсюджені запитання і відповіді на них, зворотний зв’язок та лінк на мобільний додаток”, — зазначає Болотюк.

Основна функція сервісу “Мій Мед Кабінет” — це запис на прийом. Щоб зробити це, достатньо натиснути на вкладку “Запис на прийом”, обрати свою амбулаторію і знайти свого лікаря.

“Якщо це консультація первинного прийому, то такий пункт і обираємо.  Обираю прийом. Вказую свій мобільний номер телефону, також дату народження, підтверджую”, — пояснює алгоритм дій правозахисниця.

Бахмут в смартфоні. Як записатись на прийом до сімейного лікаря, не виходячи з дому (відеоінструкція)

На мобільний телефон має прийти SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Цей код необхідно вписати у відповідне віконце і підтвердити. Через секунду на екрані з’явиться привітання про успішний запис на прийом та довідка, на який час і до якого лікаря записаний користувач. Крім того, в довідці є код скасування, який необхідно зберегти і використати за потреби. Якщо людина більше двох разів запишеться і не прийде до лікаря — аккаунт заблокують назавжди. 

Зазначимо, про цей та інші електронні сервіси переселенці можуть дізнатися на семінарі від громадських організацій “Бахмутська ліга правозахисників” і “Агенція сталого розвитку”. Провести такий планують в листопаді. Зустріч безкоштовна. Про дату, адресу і час проведення потрібно дізнаватись додатково. Для цього можна звернутись на сторінки громадських організацій у Facebook за посиланням.

Нагадаємо, в 4 містах Донеччини в 2020 році має з’явитись додаток-інформатор. В ньому будуть публікувати повідомлення усі комунальні та соціальні служби, а користувач зможе налаштувати сповіщення щодо конкретно свого району.

Крім того, нещодавно журналісти Вільного радіо тестували в Бахмуті мобільний додаток поліції. На виклик через нього правоохоронці приїхали за 4 хвилини. 

Діджиталізацією займається не лише влада, але й різні благодійні організації. Наразі можна користуватись онлайн-сервісами та мобільними додатками за такими напрямами:

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: