Бахмут забезпечений усіма безкоштовними вакцинами, – голова профуправління


image
Фото з відкритих джерел

Як розповіла Вільному радіо голова управління охорони здоров’я Бахмута, в місті майже всі батьки роблять дітям обов’язкові щеплення. Вакциновані 92% неповнолітніх. Наявні й інші безкоштовні вакцини. Їхній повний перелік читайте далі.  

 

“Вакцинами повністю забезпечені. Нещодавно отримали вакцину КПК у достатній кількості. Зараз це проблема, оскільки в нас є випадки кору. За 2018 рік Посольство Індії  передало понад 10 мільйонів медикаментів, з них 8 мільйонів — це вакцини”, — розповіла Вільному радіо начальниця Управління охорони здоров’я Бахмута Олена Миронова.

Медики активно працюють з батьками, тому наразі мало хто відмовляється від щеплення, каже Миронова. Зазначимо, у Бахмуті зареєстрували 13 випадків захворювання на кір.

Слід зазначити, що безкоштовно вакцинують в місті від таких хвороб:

  1. Туберкульоз.
  2. Гепатит.
  3. Кір.
  4. Паротит.
  5. Дифтерія.
  6. Правець.

“Є вакцинація не обов’язкова, наприклад, проти грипу. Населення, підприємства можуть купувати за свої кошти,”  —  зазначила Миронова.

За словами Миронової, щеплення проти кору в Бахмуті роблять у віці одного року та у шість років. Дорослим ця процедура не потрібна, але такі групи ризику  як медичні працівники, викладачі, студенти і військові, можуть вакцинуватись повторно.

Зазначимо, вже у вівторок, 19 березня, на Вільному радіо вийде велике інтерв’ю з главою управління охорони здоров’я Бахмута Оленою Мироновою. Про те, чи курила чиновниця колись марихуану та як до неї ставиться, складні хвороби та проблеми медицини слухайте в ефірі одразу після блоку новин на 19:00. А вже о 20:00 – на нашому сайті в розділі інтерв’ю.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: