Підтверджені випадки COVID-19 на 05.07.2020:

48 500

В Україні
(1249 померли, 21376 одужали)

680

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 238 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Бахмутян запрошують обговорити новий тариф на воду


image
Фото з відкритих джерел

24 лютого проходитимуть відкриті обговорення нового тарифу на водопостачання. Містян запрошують висловити свої пропозиції та зауваження щодо подорожчання комунальної послуги. Як долучитись до обговорень – читайте далі.

Про майбутню зустріч з містянами Вільному радіо розповів заступник директора КП “БАХМУТ-ВОДА” Дмитро Підкуйко.

До діалогу з громадськістю долучаться представники місцевої влади та КП “БАХМУТ-ВОДА”.

“Якщо будуть якісь конструктивні зауваження, їх включать у протокол, а потім озвучать на відкритому засіданні НКРЕКП”, – говорить Підкуйко.

Щоб стати учасником публічних обговорень, треба попередити про свій намір.

“Там необхідно подати заявку згідно з постановою №866 НКРЕКП, яка регламентує порядок проведення цих відкритих обговорень”, – каже заступник директора компанії-водопостачальника.

Зробити це можна, написавши на електронну адресу КП “БАХМУТ-ВОДА” bahmut-voda@ukr.net або зателефонувавши на номер 0627 44 19 94.

За словами заступника директора КП “БАХМУТ-ВОДА”, у компанії зараз будуть робити акцент на збільшенні споживання води. Якщо люди більше споживають — обслуговування мереж та сама вода виходить компанії дешевше. Для цього достатньо “чесних” рахунків, каже Підкуйко. 

“Ще наприкінці 2018 року більш ніж 30% населення, які мають квартирний прилад обліку води, ми встановили індикатор магнітного поля. За підсумками 2019 року ми проаналізували по цих споживачах, як змінилася динаміка реалізації та побачили, що після встановлення цих індикаторів споживання у цих людей збільшилось”, – розповідає представник КП.

Він зазначив, що нещодавно в плани компанії на поточний рік включили встановлення індикаторів магнітного поля решті 70% споживачів, у яких встановлені лічильники на воду.

“Завдяки цьому ми розраховуємо, що наша реалізація у 2020 році збільшиться більш ніж на 400 тис м³. Це навіть зараз дозволяє нам вийти на НКРЕКП з ініціативою скоригувати тариф”, – стверджує Дмитро Підкуйко.

Нагадаємо, на початку лютого Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг скоригувала ціни на воду для бахмутських користувачів. Відповідно до нового тарифу споживачі мають віддавати за воду 38 грн 56 коп за 1 м³. З них 21 грн 67 коп – за водопостачання і 16 грн 89 коп – водовідведення. Це майже на 14 грн більше, ніж попередній тариф.

В середині місяця голова Бахмутської ОТГ Олексій Рева зауважив, що тариф на воду завищений та дав доручення КП “Бахмут-Вода” зменшити тариф на водопостачання і водовідведення. Це мають зробити впродовж 2 місяців.

Додамо, ми робили репортаж з очисних споруд Бахмута. Працівники там зауважують, що люди стали використовувати менше води. В результаті,  очисна станція працює не на повну потужність. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: