Бахмутянам слід очікувати подорожчання проїзду на кількох маршрутах


image
Фото: Вільне радіо

Проїзд на 2 маршрутах в Бахмуті може подорожчати на 1 гривню. Підняти ціни просять перевізники. Пояснюють необхідність дорогим пальним та підвищенням заробітної плати працівникам.

 

Тарифи на проїзд просять підняти на таких маршрутах:

  • № 11 “Дитяча лікарня – Центр”;
  • № 12 “Дитяча лікарня – вул. Гаршина через вул. Горбатова”.

Відповідний проект рішення вже з’явився на сайті Бахмутської міської ради. На виконкомі його мають розглянути 12 червня.  

Подорожчання має відбутись на 1 гривню. Тобто з 7 до 8 гривень. Про це Вільному радіо розповіли в перевізній компанії ПП “Лакі”.

“Визначається тариф у зв’язку з собівартістю перевезень. Тому у зв’язку з тим, що минуле подорожчання було в 2017 році, а за цей період вже піднялась в два рази заробітна плата, плюс великі ціни на ПММ (паливно-мастильні матеріали — ред.), відповідно підприємство вимушено піти на такі заходи”, — розповіла Вільному радіо помічниця директора перевізника ПП “Лакі” Ольга Безмен.

Нагадаємо, в січні 2019 року в Бахмуті подорожчав проїзд на інших 4 маршрутах. Однак там подорожчання було на 2,5 гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

101
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: