Бахмутська лікарня отримала обладнання на 8,5 млн грн

Наталя Жукова
2020-01-24 12:21

image
Фото з відкритих джерел

Перед початком січня Міжнародний комітет Червоного хреста (МКЧХ) передав Бахмутській лікарні інтенсивного лікування (БЛІЛ) спеціальне медичне обладнання. Його встановлять в новому корпусі екстреної медичної допомоги, який планують побудувати в цьому році.    

Про це Вільному радіо розповіла головна лікарка БЛІЛ Світлана Мельникова. 

“Це діагностичне, спостережне обладнання, апарат штучної вентиляції легенів, інструментарій плюс медичні та побутові меблі. Зараз нам його передали, і ми з дня на день очікуємо на підписання меморандуму щодо його отримання. Це обладнання встановлять в новому корпусі, який побудують на території стаціонару”  — розповіла Мельникова.

За її словами, будівництво на території стаціонару по Сибірцева, 15 можуть розпочати найближчим часом. МКЧХ зараз проводить тендер, де визначать підрядну будівельну організацію. Проектно-кошторисна документація на новий корпус вже теж готова.  

“Ті будівельні технології, якими будуть користуватися,  — в принципі, на кінець року ми маємо почати в ньому працювати. Устаткування, яке не монтується  — якщо у нас буде необхідність в ньому — ми будемо ним користуватися вже зараз”, — зазначила головна лікарка БЛІЛ. 

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: