Бахмутська міська рада оголосила старт прийняття заявок на Бюджет участі-2019

Діана Шароді
2018-11-12 16:53

image
Фото: Український інтерес

Прийом заявок на конкурс громадських ініціатив розпочинається з 1 грудня. Запропонувати свою ідею розвитку міста та позмагатись за її фінансування може кожен житель міста, якому виповнилося 16 років та у документах якого зазначено місце проживання Бахмут (постійне, тимчасове, навчання, служба тощо).

 

Пропозиція повинна відповідати компетенції Бахмутської міської ради, не суперечити законодавству та вирішувати міську проблему. Це може бути безпека та громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє господарство, енергозбереження, благоустрій, культура та туризм, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології.

Свій проект можна подати за допомогою відповідної форми на сайті http://bahmut.pb.org.ua/. Після прийняття бланків-заяв, їх розглянуть та винесуть для голосування мешканцям міста. Проект, який набере найбільшу кількість голосів, отримає з  міського бюджету фінансову підтримку на реалізацію.

Зазначимо, цього року на «Бюджет участі» виділено 500 тисяч гривень, але вартість одного проекту не повинна перевищувати 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, «Бюджет участі» — це проект, направлений на активізацію місцевого населення. Він надає можливість самостійно розв’язувати проблеми громади за бюджетні кошти.  

Одним із останніх вдало реалізованих проектів є “ІнфоТочка” — карта важливих соціальних об’єктів міста на автостанції, автовокзалі та залізничному вокзалі. Її підготував волонтер вільного простору “МайстернЯ” Михайло Дідунов. За “ІнфоТочку” проголосували майже 800 людей. Крім того, в рамках “Бюджету участі” наприкінці вересня оновили кабінет для вагітних. Проект полягав у створенні максимально комфортних умов для вагітних жінок та пацієнток в маніпуляційному кабінеті, а також у покращенні умов праці для медичного персоналу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: